Atatürk
“İşimiz Gücümüz Kapaklı”
Atatürk

Başkan Çetin’den CHP İlçe Teşkilatına Ziyaret

Başkan Çetin’den CHP İlçe Teşkilatına Ziyaret

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin,  2020-2024 Stratejik plan toplantıları kapsamında Cumhuriyet Halk Partisi Kapaklı İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

Kapaklı’da bulunan tüm siyasi partileri ziyaret edeceğini belirten Başkan Çetin, ilk ziyaretini CHP İlçe Başkanı Kenan Seçkin ve yönetimine gerçekleştirdi.

BAŞKAN ÇETİN “KAPAKLI İÇİN BİRLİKTE NELER YAPABİLİRİZ?”

Gerçekleştirdiği ziyarette birlik ve beraberliğin önemine değinen Başkan Çetin, “Yaklaşık 5 ay önce bir seçimi atlattık. Bu sürecin ardından artık ‘Kapaklı için birlikte neler yapabiliriz?’ diye düşünmeliyiz. Bütün siyasi partilere ziyaret gerçekleştireceğim. İlk ziyaretimi sizlere yapmak istedim Kapaklı’mıza hiçbir ayrım gözetmeksizin kaliteli bir hizmet vermenin derdindeyiz. İlçemiz için faydalı olacak bütün fikirlerinizi dinlemeye ve gerçekleştirmek için çalışmaya hazırım.” dedi.

"STRATEJİK PLANIMIZI EN KISA SÜREDE TAMAMLAYACAĞIZ"

“Öncelikle belediyemizin kısa, orta ve uzun vadeli amaçlarını temel ilke ve politikalarını hedef ve önceliklerimizi belirliyoruz. Bunlara ulaşmak için izleyeceğimiz yöntemlerle kaynak dağılımı içeren bir şekilde yol haritası belirliyoruz. Bunlara ek olarak, kurumsal yapımızı pekiştirmek, daha dinamik bir yapıya kavuşmak etkin ve kaliteli hizmet sunmak, verimliliği artırmak için stratejik planımızı en kısa sürede tamamlayarak uygulamaya koyacağız.” dedi.

FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDU

Başkan Çetin, hayata geçirmek için planlama ve çalışması devam eden projelerden bahsederek parti üyeleri ile fikir alışverişinde bulundu. Birlikte hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından ziyaret son buldu.

Son Düzenleme Tarihi: 07 Ağustos 2019 | 14:35:52
Haberi Paylaş
°
14 Aralık Cumartesi
Nöbetçi Eczaneler