Atatürk
“İşimiz Gücümüz Kapaklı”
Atatürk

Başkan Çetin'den 15 Temmuz “Demokrasi Ve Milli Birlik Günü” Mesajı

Başkan Çetin'den 15 Temmuz “Demokrasi Ve Milli Birlik Günü” Mesajı

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, 15 Temmuz 2016'da meydana gelen hain darbe girişiminin yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

                Başkan Çetin mesajında şunları ifade etti ;  " Aziz milletimizin Dünya Demokrasi Tarihi’ne kanıyla, canıyla yazdığı 15 Temmuz Demokrasi Destanı, hafızalarımızdan silinmeyecek kadar büyük bir öneme sahiptir.

                Bu karanlık gece milletimizin tarihte yaşadığı en yıkıcı ve en tehlikeli saldırı olarak hala hafızalardaki tazeliğini korumaktadır. Darbecilerin ihanet planını ters yüz eden aziz milletimiz, hür ve bağımsız yaşama iradesini bir kez daha bütün dünyaya göstermiştir. 15 Temmuz akşamı ülkeyi ele geçirmek isteyen hainlere , tanklara, uçaklara karşı canını siper ederek tarihin akışını değiştiren aziz milletimiz, bugünü hafızalara 'milli direniş destanı' olarak kazımayı başarmış , tüm şer odaklarına Çanakkale ruhunun gücünü bir kez daha göstermiştir.

                Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada devletimiz, tüm kurumları ve güvenlik güçleri ile birlikte asil milletimizin dua ve destekleriyle, ülkemizin huzuruna ve geleceğine kast eden tüm hain yapılara ve bölücü terör örgütlerine karşı mücadelesine kararlılıkla devam edecektir.

                Bu düşüncelerle, o karanlık gecede vatan, millet ve milli iradesi uğruna gözünü dahi kırpmadan şahadete yürüyen tüm şehitlerimizi Yüce Allahtan rahmet diliyor,gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum” dedi.

 

Son Düzenleme Tarihi: 14 Temmuz 2019 | 19:31:06
Haberi Paylaş
°
06 Aralık Cuma
Nöbetçi Eczaneler